PARTNERZY MERYTORYCZNI I MECENASI FORUM

Hyperview Sp. z o.o. ORACLE POLSKA Sp. z o.o.Saferoad RRS Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szczegółowym opisem działalności naszych Partnerów Merytorycnych:

Hyperview Sp. z o.o.

Firma HyperView buduje i wdraża zintegrowane systemy informatyczne dla jednostek samorządowych w obszarze SmartCity. Rozwiązania usprawniają przetwarzanie danych przestrzennych w ramach infrastruktur informacji przestrzennej (IIP), wspierają obsługę procedur administracyjnych w urzędach w powiązaniu z systemami obiegu dokumentów itp. Wśród nich jest aplikacja PIECE – kompleksowy system do obsługi procesu przyznawania dotacji w ramach walki z niska emisją/smogiem, dostępny od niedawna na platformie chmurowej Oracle.

czytaj więcej…

 

ORACLE POLSKA  Sp. z o.o.

Firma Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji w 175 krajach na całym świecie. Będąc liderem na rynku rozwiązań bazodanowych, wspiera swoich klientów w procesach transformacji cyfrowej, dostarczając wszystkie swoje rozwiązania w postaci chmury obliczeniowej, w modelach SaaS, PaaS, IaaS oraz DBaaS (Software, Platform, Infrastructure, Database as a Service).

czytaj więcej…

 

Saferoad RRS Polska Sp. z o.o.

By życie na drodze było bezpieczne.

Saferoad RRS Polska jest częścią skandynawskiej Grupy Saferoad działającej w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem mostowych i drogowych barier ochronnych we wszystkich klasach powstrzymywania i szerokościach pracujących. Mamy również w ofercie urządzenia i osłony energochłonne oraz specjalne systemy zabezpieczające pojedyncze przeszkody.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Nasze systemy posiadają oznakowanie CE, co potwierdza ich wysoką jakość i spełnienie rygorystycznych wymagań dotyczących urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nieustanne doskonalenie naszych produktów i poszukiwanie nowych rozwiązań wpisane jest w naszą misję ochrony życia użytkowników dróg. Naszym celem jest zdobycie pozycji wiodącego partnera dla administracji drogowych oraz wszystkich firm budujących, modernizujących i utrzymujących drogi w Europie.

czytaj więcej…

ZAUFALI NAM