– POLSKIE MIASTO – OCZEKIWANIA I WYZWANIA – POLSKIE MIASTO PRZYSZŁOŚCI 2020 – MIASTO WIELOKULTUROWE – INTEGRACJA SUBREGIONALNA -TRANSPORT MIEJSKI – NOWE KONCEPCJE ROZWOJU POLSKICH MIAST – MOBILNOŚĆ – BEZPIECZEŃSTWO – UŻYTECZNOŚĆ – TECHNOLOGIA –

MECENASI I PARTNERZY MERYTORYCZNI FORUM

 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szczegółowym opisem działalności naszych Partnerów:

 

Zajmujemy się opracowaniem technologii, która ułatwia codzienne życie.

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie.

Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker; czy prestiżowe uczelnie - Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiejbardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.

APA Group

Your City. Reinvented.

CZYTAJ WIĘCEJ

Netizens to digital innovation house z własnym działem R&D. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania i hardware z nastawieniem na innowacje.

Łączymy świat online z offline.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

Firma Proximus S.A., należąca do Grupy INDATA, ogólnopolski integrator, specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych w szczególności dla sektora utilities oraz przemysłu. Wspieramy realizację celów biznesowych dużych przedsiębiorstw w oparciu o rozwiązania informatyczne kluczowych producentów technologii, jak również zasoby Grupy pozwalają nam szybko i sprawnie wytworzyć oprogramowanie pod klucz. Zapewniamy pełne wsparcie podczas wyboru oraz implementacji architektury dostosowanej do indywidualnych rozwiązań i potrzeb Klientów.
Do kluczowych obszarów działalności spółki należą: zarządzanie projektami informatycznymi, rozwiązania dla sektora utilities, usługi geoinformatyczne i paszportyzacji, doradztwo konsultingowe w obszarze IT, wdrożenia technologii Oracle oraz IBM,  wdrażanie rozwiązań oraz opracowywanie polityk z zakresu bezpieczeństwa danych i infrastruktury IT, rozwiązania Smart, raportowanie i analityka oraz usługi serwisu IT.
Kluczowym obszarem działania firmy Proximus jest sektor administracji samorządowej. Z myślą o realizacji inwestycji w rozwój inteligentnych miast oraz przedsiębiorstw, Proximus S.A. jest współtwórcą start-upu ATI PIONIER Sp. z o.o. oraz posiada dedykowane centrum kompetencyjne Hyperview Sp. z o.o., które oferuje kompetencje merytoryczne oraz techniczne z zakresu rozwiązań informatycznych w ramach szeroko pojętej idei smart world.

Akcelerator Technologii Informatycznych PIONIER Sp. z o.o. został powołany do życia w celu realizacji projektu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Działanie 3.3 „e-Pionier – wsparcie uzdolnionych programistów na rzecz rozwiązywania zidentyfikowanych problemów społecznych lub gospodarczych” organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Misją Akceleratora jest realizacja projektów zmierzających do rozwiązania aktualnych problemów miast i aglomeracji, istotnych społecznie lub gospodarczo. W tym celu zostaną wykorzystane nowoczesne narzędzia z dziedziny technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK), w tym również z obszaru tzw. Internetu rzeczy (ang. Internet of Things, IoT).
W spektrum działalności akceleratora szczególne miejsce znajdą zagadnienia istotne dla sprawnego zarządzanie miastem, obejmujące między innymi planowanie przestrzenne i politykę inwestycyjną, bezpieczeństwo publiczne, ochronę środowiska, wspieranie zrównoważonego rozwoju gospodarczego i atrakcyjności turystycznej, a także zarządzanie e-usługami, w tym zarządzanie budżetem partycypacyjnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAUFALI NAM