MIASTO – PRZESTRZEŃ – „KRAJOWA POLITYKA MIEJSKA” – JAKOŚĆ ŻYCIA – POTRZEBY SENIORÓW – ZJAWISKO DEPOPULACJI – FUNDUSZE UNIJNE 2014-2020 –
– ŚRODOWISKO – ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – EKOLOGIA – MAŁA ARCHITEKTURA MIEJSKA

MECENASI I FORUM

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną.

Twórcom i akcjonariuszom Banku od początku przyświecała idea stworzenia nowoczesnej instytucji wykorzystującej najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurującej we wszystkich segmentach rynku finansowego.

Znajomość polskiego rynku finansów zbudowaliśmy na wieloletnich doświadczeniach w obsłudze przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, uzupełniamy ją wiedzą i międzynarodową praktyką w dziedzinie finansów wnoszoną przez Banco Comercial Portugues (Millennium bcp) - największy komercyjny bank w Portugalii, który jest strategicznym udziałowcem Banku.

Dzięki swoimi spółkom zależnym i firmom współpracującym, Bank od lat prowadzi działalność na wszystkich rynkach finansowych, zapewniając tym samym swoim Klientom kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji.

Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Zatrudniamy ponad 6000 pracowników.

Spółki Grupy Banku Millennium

  • Millennium Leasing
  • Profesjonalne usługi leasingu środków transportu, maszyn i urządzeń oraz nieruchomości.
  • Millennium Dom Maklerski
  • Profesjonalne usługi maklerskie dostępne w ogólnopolskiej sieci oddziałów oraz za pośrednictwem serwisu internetowego.
  • Millennium TFI

Szeroka gama funduszy inwestycyjnych, plany oszczędnościowe, IKE; produkty dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

więcej infomracji - www.bankmillennium.pl

Inwestor Siewierza Jeziornej firma ALTA S.A. bazuje na koncepcji zrównoważonego rozwoju, i zgodnie z jej wytycznymi buduje dobrze zarządzaną, przyjazną mieszkańcom i przyrodzie nową dzielnicę średniowiecznego miasta Siewierz, która przyczyni się do lokalnego rozwoju gospodarczego.

Większość dostępnych mieszkań i domów w ramach projektów deweloperskich proponuje grodzone osiedla, które w swoim założeniu miały budować poczucie bezpieczeństwa, zaś ostatecznie wykreowały zamknięte przestrzenie, utrudniające funkcjonowanie mieszkańców. W Polsce dodatkowym problemem przestrzeni miejskich stał się brak spójnej estetyki sąsiadujących ze sobą budynków i osiedli.

Siewierz Jeziorna będzie dzielnicą, która zerwie z obowiązującymi trendami, dzięki nowemu podejściu do rozkładu ulic, rozmiaru działek oraz możliwości komunikacji pieszej i zaspokojenia podstawowych, codziennych potrzeb w odległości pięciu minut od domu, a także sąsiedztwu terenów zielonych i rekreacyjnych. Chcemy, aby Siewierz Jeziorna była wspaniałym miejscem życia, a nie tylko podmiejską sypialnią. Dlatego też zdecydowaliśmy się na projekt w zgodzie z tradycyjnymi wzorcami, wykorzystywanymi przez budowniczych miast aż do I poł. XX w. Zrównoważona urbanistyka kładzie nacisk na tworzenie przestrzeni wspólnych, wielofunkcyjną zabudowę oraz rozwiązania przyjazne dla wszystkich uczestników ruchu – pieszych, rowerzystów i samochodów.

więcej informacji - www.siewierzjeziorna.pl

Ogrodzenia GESTO - ogrodzenia betonowe, bramy, furtki, gazony, przęsła i wiele innych... Firma GESTO zajmuje się produkcją oraz dostarczaniem oraz montażem ogrodzeń betonowych wykonanych z wysokiej jakości cementu 42,5 bez dodatków natomiast z dodatkiem kruszywa. Takie zestawienie komponentów zapewnia najwyższą jakość i wytrzymałość naszych produktów.

Elementy wykonywane przez firmę GESTO są zbrojone i parowane.

Ogrodzenia w podstawowej wersji kolorystycznej - szarej (kolor betonu) - można dowolnie malować zewnętrznymi farbami emulsyjnymi. Pozwala to na szybki, tanie, łatwe i co najważniejsze trwałe dostosowanie wyglądu ogrodzenia do otoczenia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również przęsła, bramy, furtki, gazony, beton towarowy, płyty chodnikowe, donice oraz prefabrykaty.

Zapraszamy - GESTO - ogrodzenia dla wszystkich doceniających jakość i solidność.

wiecej informacji - www.gesto.pl

ICON visual communication

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów lokalnych i międzynarodowych a przede wszystkim sieciowych. Oferujemy usługi profesjonalistów w projektowaniu, produkcji, logistyce, montażu i bieżącym serwisie. Obszar naszej działalności znacznie wykracza poza granice klasycznej reklamy. Proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu komunikacji wizualnej dla różnorodnych branż. Nasza kreatywność i bogate doświadczenie w branży reklamowej w połączeniu z wiedzą i pasją do działania jest gwarancją profesjonalnej realizacji powierzonych nam projektów, a przede wszystkim zadowolenia naszych klientów.

Korzystamy z urządzeń najbardziej renomowanych producentów takich jak: Vutek, Durst, Forsstrom, Roland. Jesteśmy wyłącznym dustrybutorem ultralekkich namiotów X-Gloo w Polsce. Zapraszamy do współpracy: domy produkcyjne, domy mediowe, agencje reklamowe, agencje eventowe, studia graficzne, biura architektoniczne oraz pracowanie aranżacji wnętrz.

więcej informacji - www.iconsa.pl

ZAUFALI NAM